ره‌آوردی عزیز
چارت جدید ره‌آورد بر روی سایت قرار گرفته است. برای اطلاع از نحوه استفاده و آپدیت‌های آن، روی این لینک کلیک کنید.

وب‌سایت ره‌‏آورد یکی از محصولات شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا است. شرکت مبنا از سال ۱۳۸۹ با مجوز پردازش اطلاعات مالی از سازمان بورس اوراق بهادار و عضو شرکت‏‌های دانش بنیان، فعالیت خود را آغاز نموده است.

ره‌آورد۳۶۵، بزرگ‌ترین بانک اطلاعات مالی و معاملاتی شرکت‌‏های پذیرفته شده در بورس و فرابورس ایران (بیش‌از ۲۲ سال) به‌همراه مجموعه کاملی از ابزارهای تحلیل تکنیکال و بنیادی در سال ۱۳۹۵ ارائه شده است.

شبکه اجتماعی مبتنی‌بر ابزارهای تکنیکال، ابزار فیلترینگ شرکت‌ها براساس پارامترهای متنوع تکنیکی و بنیادی بدون نیاز به کدنویسی، سیستم مدیریت هشدار، گزارشات و بولتن‌های متنوع از بازارهای مالی، برخی از مهم‌ترین امکانات وب‌سایت ره‌آورد هستند. هدف ره‌آورد ایجاد پایگاهی است که تمام نیاز فعالین بازارهای مالی را پوشش دهد، به‌نحوی که آنها به هیچ ابزار تحلیلی یا اطلاعاتی دیگری نیاز نداشته باشند.

امروز؛ خانواده کاربران ره‌آورد بیش‌از ۳۰۰ هزار عضو فعال دارد که در حال استفاده از خدمات وب‌سایت و اپ‌های ره‌آورد هستند. ارتباط تنگاتنگ با مشتریان سایت جهت ارائه خدمات مفید و کارآمد و تلاش همکاران ما در شرکت مبنا برای ارائه خدمات جدید و ارائه پایدار آن، ره‌آورد را به یکی از برترین وب‌سایت‌های این حوزه تبدیل کرده است.

Rahavard365.com
قابل استفاده در همه پلتفرم‌ها
امکانات ره‌آورد
بولتن
بولتن

شما می‌توانید اطلاعات و گزارش‌های پردازش‌شده را در بولتن ره‌آورد، روزانه رصد کنید. این اطلاعات شامل گزارش‌هایی است که توسط ره‌آورد یا سایر مجموعه‌های معتبر در بازار سرمایه ایران منتشر می‌شود. استفاده از این اطلاعات و تحلیل‌ها کمک می‌کند تصمیم‌گیری‌های بهتر و مطمئن‌تری داشته باشید.

اطلاعات زنده بازار سرمایه
اطلاعات زنده بازار سرمایه

نرخ آخرین معاملات سهام، ارز، سکه، طلا، صندوق، اوراق و مشتقات در بازارهای داخلی و خارجی به همراه بانک اطلاعاتی تاریخچه معاملات بورس از سال ۱۳۶۸ به‌صورت رایگان در وب‌سایت ارائه شده است. علاوه‌بر اطلاعات مربوط به معاملات، تمام اطلاعات صورت‌های مالی شرکت‌های بورسی نیز قابل مشاهده است.

گفت و گو
گفتگو

یک شبکه اجتماعی مبتنی‌بر ابزار تکنیکال است که از طریق این شبکه اجتماعی می‌توانید تحلیل‌های نمودارها را به‌صورت زنده مشاهده کنید.

نقشه بازار
نقشه بازار

ابزاری برای رصد بازار بورس براساس بازدهی روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه شرکت‌ها در یک نگاه است. از امکانات نقشه بازار ره‌آورد، می‌توان به «فشار عرضه و تقاضا»، «تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی»،‌ «قدرت خرید حقیقی و حقوقی»،‌ «حجم مشکوک»، «بارومتر» و «بازدهی» شرکت‌ها اشاره کرد.

انتقال داده
انتقال داده

قابلیت استخراج اطلاعات به‌همراه به‌روزرسانی خودکار است. کاربران اطلاعات مورد نظر خود را از نرم‌افزار به‌صورت فایل اکسل دریافت می‌کنند و با استفاده از ابزار فیلتر می‌توانند گزارش‌های اختصاصی خود را طراحی کنند. کاربران برای استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی تکنیکال می‌توانند از سرویس انتقال داده به‌همراه به‌روزرسانی خودکار بهره‌مند شوند.

فیلتر پیشرفته
فیلتر پیشرفته

فیلتر پیشرفته ره‌آورد ابزاری برای فیلتر شرکت‌ها براساس پارامترهای تکنیکی و بنیادی، بدون نیاز به کدنویسی است. به‌کمک این فیلتر، بهتر می‌توانید سهم‌های سودآور را تشخیص دهید.

هشدار
هشدار

با استفاده از ابزار هشدار دیگر از وقایع بازار عقب نمی‌مانید. از کمتر یا بیشتر شدن قیمت‌ها، صف‌های خریدوفروش، تشکیل مجامع و تغییرات عرضه‌و‌تقاضا برای خود هشدار تعیین کنید تا ره‌آورد از طریق ایمیل و نوتیفیکیشن شما را مطلع کند.

دیده بان
دیده‌بان

ابزار دیده‌بان قابلیت رصد نمادهای مورد علاقه‌تان را برای شما فراهم می‌سازد. با این امکان در هر لحظه نمادهای موردنظرتان را زیرنظر دارید و براساس تغییرات آن نسبت به خریدوفروش اقدام می‌کنید.