وب‌سایت ره‌‏آورد ۳۶۵ یکی از محصولات شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا است. شرکت مبنا از سال ۱۳۸۹ با مجوز پردازش اطلاعات مالی از سازمان بورس و اوراق بهادار و عضو شرکت‏‌های دانش بنیان فعالیت خود را آغاز نموده است.

در ره‌آورد ۳۶۵ بزرگترین بانک اطلاعات مالی و معاملاتی شرکت‌‏های پذیرفته شده در بورس و فرابورس ایران (بیش از ۲۲ سال) به همراه مجموعه کاملی از ابزارهای تحلیل تکنیکال و بنیادی ارائه شده است

شبکه اجتماعی مبتنی بر ابزار تکنیکال، ابزار فیلترینگ شرکت‌ها بر اساس پارامترهای متنوع تکنیکی و بنیادی بدون نیاز به کد نویسی، سیستم مدیریت هشدار، گزارشات و بولتن‌های متنوع به همراه مجموعه کاملی از ویدئو‏های آموزشی رایگان برخی از مهمترین امکانت وب سایت ره‌آورد ۳۶۵ به شمار می‏روند.

امروز خانواده کاربران ره‌آورد ۳۶۵ بیش از ۳۰۰ هزار عضو فعال دارد که در حال استفاده از خدمات سایت و اپ‌های ره‌آورد ۳۶۵ هستند. ارتباط تنگاتنگ با مشریان سایت جهت ارائه خدمات مفید و کارآمد و تلاش همکاران ما در شرکت مبنا برای ارائه خدمات جدید و ارائه پایدار آن ره‌آورد ۳۶۵ را به یکی از برترین سایت‌های این حوزه تبدیل نموده است.

Rahavard365.com
قابل استفاده در همه پلتفرم ها
امکانات نرم افزار ره‌آورد ۳۶۵
بولتن
بولتن

شما روزانه می‌توانید اطلاعات و گزارشات پردازش‌شده‌ را در بولتن ره‌آورد ۳۶۵ رصد کنید. این اطلاعات شامل سیگنال‌های خرید و فروش، وقایع مهم بازار، معرفی حجم‌های مشکوک، تحلیل‌های تکنیکال و بسیاری اطلاعات و گزارشات مفید است که برای تصمیم‌گیری بهتر کمکتان خواهد کرد.

اطلاعات زنده بازار سرمایه
اطلاعات زنده بازار سرمایه

نرخ آخرین معاملات سهام، ارز، سکه، طلا، صندوق، اوراق و مشتقات در بازارهای داخلی و خارجی به همراه بانک اطلاعاتی تاریخچه معاملات بورس از سال ۱۳۶۸ به صورت رایگان در وب‌سایت ارائه شده است. علاوه بر اطلاعات مربوط به معاملات، تمام اطلاعات صورت‌های مالی شرکت‌های بورسی نیز قابل رصد، مقایسه و تحلیل است.

گفت و گو
گفت و گو

ره‌آورد ۳۶۵ یک شبکه اجتماعی مبتنی بر ابزار تکنیکال به وجود آورده است. از طریق این شبکه اجتماعی می‌توانید تحلیل‌های نمودارها را به صورت زنده و با تغییراتی که در هر لحظه در آن به وجود می‌آید مشاهده کنید.

نقشه بازار
نقشه بازار

ابزاری برای رصد بازار بورس در یک نگاه است و به کاربران قابلیت مشاهده بازار بر اساس بازدهی روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه شرکت‌ها را فراهم می‌سازد. علاوه بر بازدهی‌های بازار، کاربر می‌تواند نمادهایی که حجم معاملات آنها مشکوک می‌باشند را در یک نگاه مشاهده کند و وضیعت تکنیکالی سهام‌ها که از تجمیع بیش از ۱۵ اندیکاتور تهیه شده است را رصد کند.

انتقال داده
انتقال داده

قابلیت استخراج اطلاعات به همراه به روز رسانی خودکار. کاربران اطلاعات مورد نظر خود را از نرم‌افزار به صورت فایل اکسل دریافت می‌کنند و با استفاده از ابزار فیلتر گزارش‌های اختصاصی خود را می‌توانند طراحی کنند. کاربران برای استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی تکنیکال می‌توانند از سرویس انتقال داده به همراه بروز رسانی خودکار بهره‌مند شوند.

فیلتر پیشرفته
فیلتر پیشرفته

ره‌آورد ۳۶۵ ابزار فیلترینگ شرکت‌ها براساس پارامترهای تکنیکی و بنیادی را، بدون نیاز به کدنویسی، در اختیارتان قرار می‌دهد. این فیلترینگ باعث تصمیم‌گیری بهترتان در انتخاب سهم‌های سودآور می‌شود.

هشدار
هشدار

با استفاده از ابزار هشدار شما دیگر از وقایع بازار عقب نمی‌مانید. از کمتر یا بیشتر شدن قیمت‌ها، صف‌های خرید یا فروش، تشکیل مجامع و تغییرات عرضه و تقاضا برای خود هشدار تعیین کنید تا ره‌آورد ۳۶۵ از طریق ایمیل و نوتیفیکیشن شما را مطلع سازد.

دیده بان
دیده بان

ابزار دیدبان قابلیت رصد نمادهای مورد علاقه‌تان را برای شما فراهم می‌سازد. با این امکان در هر لحظه نماد موردنظرتان را زیرنظر داشته باشید و براساس تغییرات آن نسبت به خرید یا فروش اقدام کنید.